Re: Wyliczenia amatora

Kurna, nie jestem spamerem. Pytałem, bo intryguje mnie temat opłacalności. Te 2 kW kosztuje, wg wyliczeń, ok. 400 zł / m-c (prąd + amortyzacja sprzętu). To jest prawie tona węgla na miesiąc! Ja zużywam 2 tony / sezon… do ogrzania mieszkania…

Ha, ha, ha… a ty mi wyjeżdżasz z ilością 5 x większego poboru prądu…. teraz rozumiem dlaczego wszystko robi się powoli takie drogie…