Re: wielkie dzięki[url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/052d28afeb.png[/img][/url][url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/99d0c19a0d.png[/img][/url]

Re: Problemy z tapetą

Każdą tapetę da się zdjąć, bywa że przy tym trzeba się napracować.

Jak zdjąć taptę: należy namoczyć około 2 -3m2 wodą za pomocą pędzla ławkowca bądź obwicie namoczoną bombką i zrywamy szpachelką, dla czego tak mało, dla tego że tapeta wyschnie i efekt będzie znikomy, bywa że to żmudna robota.

Można przykleić ale nie usunięcie tapety spowoduje to że po przyklejeniu następnej warstwy, będą widoczne miejsca gdzie jest druga warstwa tapety, to znaczy że będą widoczne zgrubienia, a jak ściana jest oświetlona to będzie to bardzo widoczne.Tym się zajmuję

remontbudowa.manifo.com

andrzejlegionowo.dbv.pl

Re: cyklinowanie starej mozaiki

Ja cyklinowanie powierzyłam fachowcom, piekielnie boje się o swoje podłogi. Niby mąż mówi że mógłby spróbować, ale wiadomo jak takie próby się kończą… Za dwa tygodnie wchodzą do nas cyklinowanie.waw.pl/ , zapowiedzieli, że w naszym domu prace potrwaja ponad tydzień. No zobaczmy jak szybko to wszystko pójdzie. Najbardziej boje sie tego wszechobecnego kurzu.

Re: cyklinowanie starej mozaiki

Ja cyklinowanie powierzyłam fachowcom, piekielnie boje się o swoje podłogi. Niby mąż mówi że mógłby spróbować, ale wiadomo jak takie próby się kończą… Za dwa tygodnie wchodzą do nas www.cyklinowanie.waw.pl/ , zapowiedzieli, że w naszym domu prace potrwaja ponad tydzień. No zobaczmy jak szybko to wszystko pójdzie. Najbardziej boje sie tego wszechobecnego kurzu.

Re: cyklinowanie starej mozaiki

Ja cyklinowanie powierzyłam fachowcom, piekielnie boje się o swoje podłogi. Niby mąż mówi że mógłby spróbować, ale wiadomo jak takie próby się kończą… Za dwa tygodnie wchodzą do nas cyklinowanie.waw.pl/, zapowiedzieli, że w naszym domu prace potrwaja ponad tydzień. No zobaczym jak szybko to wszystko pójdzie. Najbardziej boje sie tego wszechobecnego kurzu.

Re: Pragnę nowego salonu.

Jak myslisz o sofie i chcesz dopasować kolor, kaształt, rozmiar to najlepiej na

zamówienie!

Czasami wyjdzie taniej niż w sklepie a masz dokładnie to czego chcesz. O ile

wiesz heehe

Mój szwagier odebrał przed świętami i jest mega zadowolony!

polecam iartex.pl/

podobno nie są duzi, ale może właśnie o to chodzi ..?

Re: Proszę o pomoc dla ignorantki.

ufff …

masz 230 v … ale na klatce schodowej jest już 400 volt .

jeżeli to jakiś większy remont to może warto udać się do zakładu energetycznego w celu zwiększenia przydziału mocy i przeróbki zasilania z 230 v na 400 v .

Płyta indukcyjna aby działać nie musi mieć zasilania 3 fazowego ( 400V ) wystarczy zasilanie jedno fazowe ( 230V ) , ale należy pamiętać o dużym poborze mocy takiego urządzenia ( przy całkowitym wykorzystaniu około 6 kilowatów ) , wiec potrzebny jest osobny przewód wyprowadzony z rozdzielni elektrycznej do urządzenia .

Piekarnik to około 3 kilowatów poboru mocy i przeważnie zasilanie 1 fazowe ( 230 V ) i tez w jego przypadku fajnie i bezpiecznie było by podprowadzić osobne zasilanie .

Koszt zmiany zasilania z 230 v na 400 v , tak kompleksowo , czyli ,,, kable , skrzynki , bezpieczniki itp , to koszt to 2000 pln .

Zasilanie płyty i piekarnika ,, ciężko stwierdzić ,,, trzeba by fizycznie to wszystko najpierw zobaczyć .

W razie problemow elektrycznych , zapraszam do kontaktu ze mną .www.elektryk.org.pl/ Elektryk Warszawa

Hydraulik Kraków Tel 692 525 486 Tanio Awarie

HYDRAULIK KRAKÓW TEL 692 525 486 24H TANIO AWARIE 24H. INSTALACJE WODNO-KANALIZACYJNE. INSTALACJE CENTRALNEGO OGRZEWANIA. INSTALACJE GAZOWE. SERWIS MONTAŻ NAPRAWA KOTŁÓW GAZOWYCH I WĘGLOWYCH CO ORAZ PIECYKÓW GAZOWYCH. MONTAŻ WYMIANA NAPRAWA WODOMIERZY GRZEJNIKÓW ZAWORÓW WODNYCH GAZOWYCH SYFONÓW. UDRAŻNIANIE RUR KANALIZACYJNYCH. PRÓBY SZCZELNOŚCI INSTALACJI GAZOWYCH. KRAKÓW I OKOLICE TEL 692 525 486 . www.hydraulik24h.pl-gps.com

Re: domy drewniane

Oferujemy pełną obsługę związanych z przygotowaniem dokumentacji do pozwolenia na budowę domów szkieletowych i nie tylko. Zainteresowanych zapraszam www.geodezja-wejherowo.pl u nas dowiesz się wszystkiego.