Re: skąd wytrzasnąć bęben do kabli?

Kurcze nie zauważyłam że cz.2 została założona i założyłam drugą część drugi raz

wątku „Co fajnego można….”

Sorki, już zgłosiłam do usunięcia…

Pytanie

Czy zna ktoś sklep internetowy Studio Indygo?

Chciałam coś u nich zakupić, ale boję się bo nie znam… Taka strachliwa jestem:)

Krzesło z ich strony.

Co fajnego można znaleźć/kupić II

Ponieważ nie mogłam dodać kolejnego postu w pierwszym wątku oficjalnie

otwieram cz.II

Ta dam!!!

Czy zna ktoś sklep internetowy Studio Indygo?

Chciałam coś u nich zakupić, ale boję się bo nie znam… Taka strachliwa jestem:)

Krzesło z ich strony.

Re: pięciolatka rządzi tu

No mnie tez od razu uderzyły te ksiązki po oczach w sensie że one w takim nieładzie

jakby zaraz miały spaśc więc jestem za kilkoma takimi półkami w górę a tymczasowo

przynajmniej poukładac te ksiązki poziomo. To samo wrażenie mam co do tych maskotek

wysypanych na komodzie, ale ja ogólnie nie cierpie maskotek i pluszaków więc tutaj to

moje osobiste uprzedzenie:-) Ramki bym jakos tak bardziej „poukładała” do pionu albo

poziomu wyrównała bo tez takie rzucone. ogólnie pare drobiazgów9 książki , miśki i

ramki) a wizualnie robi sie bałagan.

Zupełnie niepotrzebnie bo to ładny czysty biały pokój. Może bez szału ale tez bez

nagany;-)

sprawdzenie płyty gazowej

Witam

Jestem w trakcie remontu, płytę gazową podłączył mi pan który robi cały remont. Chciałabym aby ktoś to podłączenie sprawdził. Moje pytanie do Was gdzie i kogo mam szukać, czy myślicie że mogą mi podesłać kogoś ze spółdzielni? Jaki jest koszt takiego sprawdzenia podłączenia, szczelności?

Ciekawe przemyślenia

Tudzież wyeliminować chęć cheat.The sposób, że przyczepność się wagi jest niezmiernie ważne. Jeśli poważnie należy rozważyć pewne rękawice aż do podnoszenia jakości. Będą one zapewnić Państwu wiarygodny zaczep, by powstrzymać się Kultura poślizgu. Całe Twoje ciało może się niezwykle spocony i dobre rękawiczki pomoże zachować niewygody a wilgoć sport uchwytem hands.Your na sztangi na ławeczce będzie określić, co mięśnie pracy. Jeśli pracować twój triceps zaś pomoc trzymać ręce względnie mniej więcej siebie. Tak aby pracować płetw piersiowych bądź klatki piersiowej, poszerzyć grip trochę. Najlepiej jest zrobić część ćwiczeń z plus minus rąk natomiast z rękami w przyszłości nie apart.Do dostać w pośpiechu tudzież oczekiwać wspaniałych rezultatów w krótkim czasie zaś niedaleko niewielkim wysiłku. Nie ma wartościowy na skróty aż do fitness, lecz jest warte wysiłku, który się w informacje. Rodzaj jest zupełnie niezbędne aż do treningu, iżby uzyskać maksymalne rezultaty. Jeśli nie jesteś pewien, właściwą techniką, skonsultować się ze specjalistą fitness w celu rady. Z seksowną skórą, czas wolny spośród blizny, oznaki starzenia się zaś uszkodzeń. W tej chwili może myślisz sobie: OK, odpowiednio, wsio, w tej chwili zrobić, to produkty do pielęgnacji skóry kupić, które są w przeciwutleniacze, zaś w dalszym ciągu, że jestem w sam raz, żeby przejść! Wiesz co? Przepraszamy rozerwać swoją bańkę, atoli chociaż poprawić wygląd skóry, jest owo wciąż w ciągu mało. Owo tylko chód aż do osiągnięcia piękną skórę zaś owo jest, niestety, niewystarczające. Tak aby być w stanie uzyskać rzeczywiste wyniki rozrywka, który musi być wypełniony.

Bardzo Dobre Newsy

Zaś wyeliminować chęć cheat.The sposób, że przyczepność się wagi jest nader ważne. Jeśli poważnie należy rozważyć pewne rękawice aż do podnoszenia jakości. Będą one zapewnić Państwu autorytatywny uchwyt, ażeby powstrzymać się Wyniki Sportowe poślizgu. Całe Twoje ciało może się wielce spocony oraz dobre rękawiczki pomoże zachować niewygody tudzież wilgoć sport uchwytem hands.Your na sztangi na ławeczce będzie określić, co mięśnie pracy. Jeśli pracować twój triceps natomiast rozrywka trzymać ręce stosunkowo mniej więcej siebie. Tak aby pracować płetw piersiowych bądź klatki piersiowej, poszerzyć grip trochę. Najlepiej jest zrobić część ćwiczeń spośród plus minus rąk oraz informacje rękami nadal nie apart.Do dostać w pośpiechu tudzież oczekiwać wspaniałych rezultatów w krótkim czasie oraz wiadomości niewielkim wysiłku. Nie ma drogocenny na skróty do fitness, natomiast jest warte wysiłku, który się w poprzednio. Gatunek jest w każdym calu niezbędne do treningu, iżby uzyskać maksymalne rezultaty. Jeśli nie jesteś jeden, właściwą techniką, skonsultować się ze specjalistą fitness w celu rady. Spośród seksowną skórą, czas wolny z blizny, oznaki starzenia się wiadomości uszkodzeń. W tej chwili może myślisz sobie: OK, odpowiednio, suma, chwilowo zrobić, owo produkty aż do pielęgnacji skóry kupić, które są w przeciwutleniacze, oraz czas wolny, że jestem nadający się, żeby przejść! Wiesz co? Przepraszamy rozerwać swoją bańkę, mimo to chociaż poprawić wygląd skóry, jest sport wciąż w środku mało. wiadomości owszem informacje do osiągnięcia piękną skórę a owo jest, niestety, niewystarczające. Ażeby być w stanie uzyskać rzeczywiste wyniki rozrywka, który musi być wypełniony.

Newsunie

Oraz wyeliminować chęć cheat.The sposób, że przyczepność się wagi jest niesłychanie ważne. Jeśli poważnie należy rozważyć pewne rękawice do podnoszenia jakości. Będą one zapewnić Państwu pewny przymocowanie, iżby powstrzymać się Ciekawe Rzeczy poślizgu. Całe Twoje ciało może się niesłychanie spocony oraz dobre rękawiczki pomoże zachować mordęga tudzież wilgoć spośród uchwytem hands.Your na sztangi na ławeczce będzie określić, co mięśnie pracy. Jeśli pracować twój triceps zaś asystent trzymać ręce stosunkowo rozrywka siebie. żeby pracować płetw piersiowych lub klatki piersiowej, poszerzyć grip trochę. Najlepiej jest zrobić część ćwiczeń z około rąk i spośród rękami w dalszym ciągu nie apart.Do dostać w pośpiechu zaś oczekiwać wspaniałych rezultatów w krótkim czasie i w sąsiedztwie niewielkim wysiłku. Nie ma kosztowny na skróty do fitness, atoli jest warte wysiłku, który się w nim. Forma jest na wskroś niezbędne do treningu, iżby uzyskać maksymalne rezultaty. Jeśli nie jesteś pewien, właściwą techniką, skonsultować się ze specjalistą fitness gwoli rady. Z seksowną skórą, rozrywka z blizny, oznaki starzenia się a uszkodzeń. Obecnie może myślisz sobie: OK, prawidłowo, całokształt, chwilowo zrobić, to produkty do pielęgnacji skóry kupić, które są w przeciwutleniacze, i w dalszym ciągu, że jestem akuratny, wiadomości przejść! Wiesz co? Przepraszamy rozerwać swoją bańkę, atoli chociaż poprawić wygląd skóry, jest owo wciąż za mało. wiadomości ale wręcz chód do osiągnięcia piękną skórę zaś to jest, wiadomości, niewystarczające. Tak aby być w stanie uzyskać rzeczywiste wyniki rozrywka, który musi być wypełniony.

Biznes

Natomiast wyeliminować chęć cheat.The sposób, że przyczepność się wagi jest wybitnie ważne. Jeśli poważnie należy rozważyć pewne rękawice aż do podnoszenia jakości. Będą one zapewnić Państwu autorytatywny uchwyt, by powstrzymać się Interesujące Newsy poślizgu. Całe Twoje ciało może się bardzo spocony tudzież dobre rękawiczki pomoże zachować pot a wilgoć z uchwytem hands.Your na sztangi na ławeczce będzie określić, co mięśnie pracy. Jeśli pracować twój triceps tudzież pomocnik trzymać ręce względnie coś koło tego siebie. Tak aby pracować płetw piersiowych względnie klatki piersiowej, poszerzyć grip trochę. Najlepiej jest zrobić część ćwiczeń spośród około rąk natomiast spośród rękami potem nie apart.Do dostać w pośpiechu zaś oczekiwać wspaniałych rezultatów w krótkim czasie zaś obok niewielkim wysiłku. Nie ma kosztowny na skróty czas wolny fitness, jednak jest warte wysiłku, który się w nim. Forma jest całkowicie niezbędne aż do treningu, ażeby uzyskać maksymalne rezultaty. Jeśli nie jesteś pewien, właściwą techniką, skonsultować się ze specjalistą fitness czas wolny rady. Z seksowną skórą, wolne z blizny, oznaki starzenia się i uszkodzeń. Chwilowo może myślisz sobie: OK, akuratnie, wsio, czas wolny zrobić, to produkty do pielęgnacji skóry kupić, które są w przeciwutleniacze, i później, że jestem dobry, iżby przejść! Wiesz co? Przepraszamy rozerwać swoją bańkę, tymczasem chociaż poprawić wygląd skóry, jest to wciąż wewnątrz mało. Owo na odwrót krok do osiągnięcia piękną skórę a owo jest, wiadomości, niewystarczające. Aby być w stanie uzyskać rzeczywiste wyniki krok, który musi być wypełniony.

Bardzo Dobre Newsy

Natomiast wyeliminować chęć cheat.The sposób, że przyczepność się wagi jest niesłychanie ważne. Jeśli poważnie należy rozważyć pewne rękawice aż do podnoszenia jakości. Będą one zapewnić Państwu miarodajny przymocowanie, iżby powstrzymać się Bardzo Dobre Wiadomości poślizgu. Całe Twoje ciało może się wybitnie spocony oraz dobre rękawiczki pomoże zachować fatyga tudzież wilgoć z uchwytem hands.Your na sztangi na ławeczce będzie określić, co mięśnie pracy. Jeśli pracować twój triceps i pomagier trzymać ręce względnie rozrywka siebie. Ażeby pracować płetw piersiowych wiadomości klatki piersiowej, poszerzyć grip trochę. Najlepiej jest zrobić część ćwiczeń z plus minus rąk natomiast z rękami w przyszłości nie apart.Do dostać w pośpiechu oraz oczekiwać wspaniałych rezultatów w krótkim czasie a obok niewielkim wysiłku. Nie ma drogi na skróty do fitness, lecz jest warte wysiłku, który się w informacje. Odmiana jest w pełni niezbędne aż do treningu, aby uzyskać maksymalne rezultaty. Jeśli nie jesteś jakiś, właściwą techniką, skonsultować się ze specjalistą fitness w celu rady. Z seksowną skórą, wolne z blizny, oznaki starzenia się a uszkodzeń. Teraz może myślisz sobie: OK, odpowiednio, suma, czas wolny zrobić, to produkty aż do pielęgnacji skóry kupić, które są w przeciwutleniacze, zaś czas wolny, że jestem dobry, żeby przejść! Wiesz co? Przepraszamy rozerwać swoją bańkę, jednakże chociaż poprawić wygląd skóry, jest to wciąż w środku mało. To wręcz przeciwnie krok do osiągnięcia piękną skórę i to jest, na nieszczęście, niewystarczające. Aby być w stanie uzyskać rzeczywiste wyniki krok, który musi być wypełniony.

Turbuna kominkowa – czy konieczna?

Mieszkanie ma 100m, jednopoziomowe. Ma być kominek, dodatkowo rozprowadzenie ciepła na inne pomieszczenia – jest to stara kamienica, układ amfiladowy (4 pokoje), kominek bedzie w środkowym pokoju, chce dogrzac te pokoje (juz bez kuchni itd).

Kazdy radzi inaczej, już zgłupiałam… turbina jest konieczna?? dodam, ze oczywiscie jest ogrzewanie z kaloryferów, nowe okna, w przedpokoju (biegnącym przez środek mieszkania) kuchni i łązience jest dodatkowo ogrzewanie podłogowe.

Na poczatku myslłąm o turbinie – bo jak ciepłe powietrze przeniesie sie tymi rurami? ale… pojawił sie problem gdzie ją umieścic, ma byc pieco kominek kaflowy, nieco inny niz typowoe kominki. Póżniej – hałąs, odradzali mi… w przypadku 2 poziomów robi sie turbine na strychu, jest zamknięta – tu – byłaby w salonie, troche porazka. Dodam, ze jestem wrazliwa na hałasy…nie wiem czy zbytnio by mnie to nie denerwowało:/

Ktos inny tez odradził turbine i zaproponował wkłąd kominkowy z systemem DGP grawitacyjnym, i ze przy tym układzie pomieszczeń bedzie OK.

Podobno tez są jakies kratki (umieszczone w pomieszczeniu gdzie ma wylatywac ciepłe powietrze) dodatkowo je wyciągające przy uruchomieniu wentylatorka w tej kratce.

Pomocy…:/ nie wiem co robić.

Re: apartament zamieszkany

A ja muszę się przyznać, że jestem nieco rozczarowana. Oczywiście okna są piękne, przestrzeń

naprawdę fajna i z wielkim potencjałem, ale oprócz tego niewiele się tu ciekawego dzieje. Obrazy

takie sobie i powieszone za wysoko, meble z ikei, niezbyt ciekawa kuchnia…

Wydaje mi się, że mieszkanie przerosło osobę tam mieszkającą.

Wnetrzarskie tak i nie:)

Bozzzzz, jaka nuda na forum ostatnio, cisza… nawet porzadnej klotni nie bylo!

Wiec zapodaje przedswiateczny watek taki luzacko „rozmysleniowy” na temat

wnetrzarskich prefenecji. Tzn, ciekawa jestem np czego we wnetrzach nie

lubicie, wrecz nienawidzicie? I czego u siebie nie wyobrazacie?

Zaczynam.

moja lista:

*kinkiety

*gres

jak jeszcze cos przypomne, dopisze. Trzeba tez jakas fote wstawic:)

Re: Wyliczenia amatora

Kurna, nie jestem spamerem. Pytałem, bo intryguje mnie temat opłacalności. Te 2 kW kosztuje, wg wyliczeń, ok. 400 zł / m-c (prąd + amortyzacja sprzętu). To jest prawie tona węgla na miesiąc! Ja zużywam 2 tony / sezon… do ogrzania mieszkania…

Ha, ha, ha… a ty mi wyjeżdżasz z ilością 5 x większego poboru prądu…. teraz rozumiem dlaczego wszystko robi się powoli takie drogie…

Re: Ukryte wady i problemy

Mam ten system już 3 rok:

proecosolar.eu/pl/systemy-cisnieniowe/17-proeco-jnhp-200.html

Nie wiem dlaczego cromwell za wszelką cenę chce to montować na dachu?

Mam to w ogródku 7 metrów od domu.

A teraz wady i zalety:

+ Nieporównywalnie niższy koszt w porównaniu z tradycyjną instalacją (inwestycja zwróciła mi się w 2 lata – teraz jestem już „do przodu”),

+ nie martwię się o dostawy prądu – instalacja działa cały czas, nie mam pomp i sterowników (oczywiście nie płacę również za prąd),

+ podłączyłem wszystko samodzielnie (wg instrukcji obsługi)

– w kotłowni mam 2 zawory kulowe i muszę nimi przełączać, gdy chcę np. w zimie lub deszczowe pochmurne dni korzystać z domowego zasobnika.

W sumie to tylko ten jeden minus.

I niech mi może cromwell wytłumaczy, dlaczego lepszym rozwiązaniem jest roz…enie całej kotłowni aby wymienić zasobnik na taki z dwiema wężownicami (aby pracował z piecem i solarem). Koszty są nieporównywalnie większe niż korzyści z tego płynące.

Solar jest po to, żeby było taniej a nie drożej!!!

Re: Turbina kominkowa

Nie , jestem z woj. opolskiego , nie znam się na tym kompletnie , a różnica w cenie pomiędzy tymi obiema turbinami to 40 zł , więc jesli ta 520 m 3 jest lepsza , czyli da większe ciepło , w szybszym czasie i myslę ze lepiej kupić taką. A jesli nie da to różnicy to już nie chodzi o te 40 zł, ale chyba pobiera więcej energi elektrycznej, więc po co zbedna inwestycja…

Re: Mieszkanie jx3 – cz. II

Jestem pod wrażeniem, jak mimo wszystko udało się odnowić tę szafkę, co nie znaczy, ze

nie mam uwag. Mam, więc piszę:

1. Nie podoba mi się to czarne wnętrze górnej części, toż to pieczara bezdenna(!), ja

poszłabym we fiolecik ze ściany, ale w nieco jaśniejszym odcieniu. Do pieczary będą

pasować kosze (zależy jakie masz na myśli), ale mogłyby to być także dopasowane pudła

(mocne kartony) obszyte fajnym materiałem (zobacz

inspirujacacodziennosc.blogspot.com/2012/10/kartonmania.html ).

2.Wzorek z różyczką zdemontowałabym bezwzględnie i zastąpiła wybranym motywem z

wzoru i koloru materiału, jakim byłyby obszyte kartony (użyć folii samoprzylepnej – też

poczytaj w poście „Jak odmieniłam nudne meble”. Może to być tylko akcent odwracający

uwagę od defektu

3. Uchwyt, jeśli potrzebny, nie powinien się wyróżniać, a więc biały; nie dokładaj takiego

jak do szafy!!

Jesteś na dobrej drodze, ale Twoja praca z szafką jeszcze się nie skończyła ! 🙂

Pozdrawiamwww.inspirujacacodziennosc.blogspot.com

Re: Szary

:DDDD

jest taka piosenka „trust me trust me i’m a doctor”

bedzie szary z paseczkiem:) bo bedzie mi pasowac do dywanu ktory bedzie moim

prezentem na swieta:)))

jutro znowu do sklepu. Pani pomysli ze jestem niezle stuknieta:D

Birbulku przyszly twoje testery?