Re: pięciolatka rządzi tu

No mnie tez od razu uderzyły te ksiązki po oczach w sensie że one w takim nieładzie

jakby zaraz miały spaśc więc jestem za kilkoma takimi półkami w górę a tymczasowo

przynajmniej poukładac te ksiązki poziomo. To samo wrażenie mam co do tych maskotek

wysypanych na komodzie, ale ja ogólnie nie cierpie maskotek i pluszaków więc tutaj to

moje osobiste uprzedzenie:-) Ramki bym jakos tak bardziej „poukładała” do pionu albo

poziomu wyrównała bo tez takie rzucone. ogólnie pare drobiazgów9 książki , miśki i

ramki) a wizualnie robi sie bałagan.

Zupełnie niepotrzebnie bo to ładny czysty biały pokój. Może bez szału ale tez bez

nagany;-)

Interesujące Informacje

Nieznany chłodnica wymaga bądź zatrudnienie głównego strumienia dostaw ogrzewania natomiast powrocie, że kanały chłodnicy off.As kanon kciuka Możesz śledzić zasady poniżej ustalić, jaki czas wolny zaworu grzejnika można może potrzebować: za sprawą Pieniądze rury / Dół Inlets – zawór kątowy Through wodociągowa Floor / Side Wloty-zawór kątowy Through wodociągowa piętro / wlotów dennych – informacje zawór za pomocą ściany rury / Side Inlets kątowy valveExamples: Rozpoznawanie gdzie wloty zaworów można znaleźć na radiator jest dość łatwe. Jest z reguły zależny od typu i ruch grzejnika wybrali aż do zakupu czas wolny lokalizację szyn pipework.Towel centralnego na przykład, na ogół mieści się w dolnej części u dołu chłodnicy. W takim razie, jeśli rury przeszedł z wykorzystaniem ściany łazienek, byłoby zawór kątowy byłoby użyć rozrywka łączenia przewodów rurowych w poziomie aż do wlotu zaworu w dolnej części w chłodnicy 90 stopni grzejników angle.Standard często boczne wloty zaworu znajduje w kierunku dolnej okolica grzejnika. Raz jeszcze w scenariuszu użyć kątowy zawór grzejnikowy informacje przyłączenia się rurociąg do inlet.If zaworu chłodnicy miał wlotów zaworu znajdujące się spośród tyłu w dolnej części chłodnicy, następnie można użyć prostej zaworów grzejnikowych do połączenia rur sport radiator.OverviewEssentially jeśli możesz pracować na pozycję centralną przepływu dostaw ogrzewania a powrocie natomiast dokąd wloty zaworów na kaloryferze, owo jest ładne i łatwe, logiczne myślenie, by dowiedzieć się, jak połączyć te dwójka rzeczy ze sobą. Ogłoszenia Fashion aktualizacje.

Biznes

Z jakiego powodu trzeba inwestować w zaworów grzejnikowych? Jeśli inwestujemy w nieznany grzejnik może to oznaczać, informacje także zainwestować w jakiś nieznany valves.This jest z pewnością w przypadku jeśli armatura grzejnika w ciągu Informacje Najnowsze raz nowy dom będą potrzebne jakieś zawory podłączyć swój grzejnik aż do centralnego ogrzewania w rurociągu property.If właśnie zastąpiła grzejników w nieruchomości, natomiast następnie może postanowiliśmy zaktualizować lub wymienić zawory że teraz pasuje trend Twoich nowych grzejników – są czas wolny pewnością masa różnych stylów dostępnych zaworów grzejnikowych spośród there.Alternatively to może być w istocie, że po prostu należy zastąpić zaworów Twoje stare zawory nie mogą już podłączyć adekwatnie aż do wlotów nowego grzejnika ewentualnie jeśli zawory są nieszczelne, natomiast następnie wpływu na wydajność całego systemu centralnego ogrzewania powinno się aby wymienić wiadomości najszybciej. Hydraulik czy też instalator ma obowiązek być w stanie doradzić w tym typów situation.What są w ową stronę typowe są 2 rodzaje zaworów tam: proste zaś angled.Straight zawory grzejnikowe podłączyć do chłodnicy i rur w linii prostej. Z drugiej okolica zawór grzejnika kątowe dołączyć rurociąg centralnego ogrzewania aż do grzejnika pod ręką ° kąta 90a. To jest najbardziej rozpowszechnioną formą zaworu ponieważ pozwala połączyć wloty dołu do rur, które pojawiło się przy użyciu ścianę natomiast wlotów bocznych zaworów aż do rur, które pochodzą lub przy użyciu ścianę albo floor.The rodzaju zaworu powinno się będzie w takim razie zależy od położenia wlotów zaworów grzejnikowych,.

Interesujące Informacje

Z jakiej przyczyny powinno się inwestować w zaworów grzejnikowych? Jeśli inwestujemy w nowy grzejnik może to oznaczać, trzeba także zainwestować w jakiś dziewiczy valves.This jest sport pewnością w przypadku jeśli armatura grzejnika wewnątrz O Wszystkim i Niczym trafienie czas wolny dom będą potrzebne jakieś zawory podłączyć swój grzejnik aż do centralnego ogrzewania w rurociągu property.If właśnie zastąpiła grzejników w nieruchomości, a następnie może postanowiliśmy zaktualizować względnie wymienić zawory że w tej chwili pasuje ruch Twoich nowych grzejników – są czas wolny pewnością bez liku różnych stylów dostępnych zaworów grzejnikowych z there.Alternatively owo może być istotnie, że po prostu trzeba zastąpić zaworów Twoje stare zawory nie mogą już podłączyć stosownie aż do wlotów nowego grzejnika czy też jeśli zawory są nieszczelne, i następnie wpływu na wydajność całego systemu centralnego ogrzewania należy iżby wymienić gdy najszybciej. Hydraulik bądź instalator powinien być w stanie doradzić w tym typów situation.What są w ową stronę typowe są 2 rodzaje zaworów tam: proste natomiast angled.Straight zawory grzejnikowe podłączyć aż do chłodnicy tudzież rur w linii prostej. Z drugiej informacje zawór grzejnika kątowe dołączyć rurociąg centralnego ogrzewania do grzejnika przy ° kąta 90a. To jest w największym stopniu rozpowszechnioną formą zaworu ponieważ pozwala połączyć wloty dołu do rur, które pojawiło się sport ścianę natomiast wlotów bocznych zaworów do rur, które pochodzą czy też rozrywka ścianę czy też floor.The rodzaju zaworu trzeba będzie w takim razie zależy od momentu położenia wlotów zaworów grzejnikowych,.

Re: Na razie fotka na tak:)

o qrka, w takim razie moje mieszkanie bedzie zlinczowane jak nic… bo mam i kolor

przewodni i wanne, i zaslony lniane i telewizor lewitujacy nad kominkiem i rozne kolory

drewna i polki z ksiazkami i ikea sie znajdzie…. ups….. coz… wazne ze mnie sie podoba ,

prawda? ;D

aaa i na dokladke mam swoje ulubione ozdoby swiateczne ktore co rok wyciagam i

zawieszam, przypinam i stawiam w domu 😀

Re: moja sypialnia- co fajne, a co nie?

Komoda jest bielona. Kiedyś była sosnowa, zrobiła się zółta, więc ją przemalowałam. Nie

każcie mi jej jeszcze raz przemalowywać, o nie..

W takim razie co na ścianę zamiast tego zegara? Jest brzydki?

Zasłony mam inne na zmianę, takie brązowo-niebieskie. Zrobię zdjęcia jak je zawieszę.

Re: Panele na stare panele

Witam

Jak najbardziej można położyć panele podłogowe na inne panele,przed montażem należy sprawdzić i ewentualnie powiększyć dylatacje w starych panelach,oczywiście panele muszą mieć dobre zamki i dobrze się siebie trzymać.Daje się warstwę podkładu 5mm i na to nowe panele.Pozostaje kwestia gwarancji producent może odmówić udzielenia gwarancji przy takim montażu.Dopuszcza podłoże betonowe i drewniane (tu może zakwestionować laminat jako podłoże drewniane).

pozdrawiam

www.panele.sklep.pl

Re: Panele na stare panele

Witam

Jak najbardziej można położyć panele podłogowe na inne panele,przed montażem należy sprawdzić i ewentualnie powiększyć dylatacje w starych panelach,oczywiście panele muszą mieć dobre zamki i dobrze się siebie trzymać.Daje się warstwę podkładu 5mm i na to nowe panele.Pozostaje kwestia gwarancji producent może odmówić udzielenia gwarancji przy takim montażu.Dopuszcza podłoże betonowe i drewniane (tu może zakwestionować laminat jako podłoże drewniane).

pozdrawiam

www.panele.sklep.pl

Re: raz dwa trzy – próba przedpokoju, jaki wiesza

to chyba nie jest szafka na buty ?

szkoda jej do przedpoku…..w takim zestawieniu jaki pokazalas wyglada jak stary grat

lustro absolutnie do niej nie pasuje……wiec po co dobierac wieszak ?

ta szafka bylaby ladnie wyeksponowana gdybys dała nam nią tylko duze lustro….wiszące

kurtki zasłonią mebel…szkoda go…nie masz lepszego miejsca na nią ?

Re: Wysokość drzwi wejściowych a parkiet albo pan

Jaki pył z cyklinowania? Cyklinowanie jest bezpyłowe, nie ma z niego pyłu. Takie standardy od 10 lat, taki sprzęt. Z tego sprzętu, to najsłabsze są polerki, ale, też spełniają norny. I kiedyś i teraz, są takie same wyroby dostępne na rynku. I teraz i niegdyś kupić dobre wyroby trudno. Jak masz zamiar robić duży remont podłogi z wymianą i naprawą podłoża, to lepiej wcześniej się za to zabrać, by 2 razy nie robić ścian. Ekonomicznie może być i Płyta OSB,+ parkiet lamelowy, albo mozaika przemysłowa, albo jodełka francuska, może być i deska dębowa szer 14-16cm. Można zrobić w takim jak teraz okresie dużo taniej niż kwartał wstecz, bo spowolnienie. Pył jet ze szlifowania ścian, z murowania, obsadzania drzwi, okien. Plan remontu trzeba starannie przygotować by nie niszczyć tego o raz zrobione innymi robotami. B.Klimkiewicz.

Re: proszę o piękną kuchnie :)

A nie dałoby się przy okazji wyburzyć chociaż części ścianki dzielącej kuchnię i pokój?

Masz teraz dużą i przestronną kuchnię i pokój, który jest przedłużeniem przedpokoju – wąski

i nieustawny, a do tego dużo niewykorzystanego miejsca pod oknami.

Gdyby pozbyć się ścianki, to kuchnia mogłaby być bliżej drzwi, a strefa kanapowa bliżej okna

(kanapa tyłem do kuchni, żeby nie oglądać brudnych garów razem z telewizją 😉

Miejsce na stół też by się znalazło w takim układzie.

Gdybyś wrzuciła plan strefy pokojowo-kuchennej, to z pewnością dostałabyś wiele

propozycji lepszego wykorzystania tej przestrzeni.

Re: Nieco zmian w moim domu

nie wiem czy to jest monotonne bo… nie rozkminiam tego, nie kontempluję:-)

no jakby mi ktos podtykał pod nos ten razowiec z pytaniem co myśle to pewnie wywaliłabym

mu własnie takim tekstem bo akurat razowiec jest dla mnie fuj, niecierpię i nieprzełknę ,

niejedna nowijka tu takie teksty wrzucała i było a tu jakies święte oburzenie sie zrobiło o nic,

a mieszkanie wygląda jakby w nim skrzypiało, jeden lubi drugi nie,

Re: Jak w takim salonie przechowywac wino?…

kasik68 napisała:

> ……, wystarczy podskoczyc dwa

> kroki do producenta i sie raczyc, a potem obkupic.

no widzisza , ja tez mam niedaleko do winiarza, majacego wspaniale wina tylko ze

obkupic oznacza kilkanascie kartonow a tych juz nie postawisz w salonie

latanie do winiarza po 2 butelki jak goscie przyjda czy po jedna jak ja mam ochte na

winno sie chyba raczej nie sprawdza

Re: Jak w takim salonie przechowywac wino?…

„…byle nie wprowadzac wina do salonu”. Wyznaje ze wstydem, ze gdyby mi przyszlo

mieszkac w tym domu, prawdopodobnie zainstalowalabym cos pod blatem wystajacym w

strone salonu. Moze pozioma polke na wina na cala dlugosc zaraz pod blatem.

Inna mozliwoscia jest ustawienie takiej lodoweczki, jaka pokazala Kasik, zaraz kolo

kanapy. Na wierzch lampa i udajemy, ze to boczny stoliczek 😉

wentylatory blisko okien i tarasu

Witam,

W mieszkaniu, które planuję kupić w odległości ok. 6 m od okien znajdują się wentylatory – czy ktoś ma doświadczenie – czy takie wentylatory mogą głośno pracować i zakłócać spokój przy otwartych oknach oraz czy wydobywające się z nich zapachy mogą skutecznie uprzykrzyć życie 🙂 Widuję czasem takie mieszakania, które mają okna z widokiem na wentylatory oraz nawet takie, które mają wentylatory na swoim tarasie. Czy ktoś mieszka w takim sąsiedztwie, czy to może być uciążliwe ? Z tego co wiem są to wentylatory mechaniczne.

Re: Adaptacja poddasza – jak przystosować strop?

Rozmawiałem z dwoma (byli na miejscu) i jeden twierdzi, że wystarczy wyczyścić, i zalać strop wzmacniając wylewkę siatką nie ruszając drewnianych legarów.

Drugi uważa, że powinno zostać wszystko rozebrane (razem ze stropami), a następnie wylewka stropu na całym budynku. Wszystko wsparte na dwuteownikach 120.

Drugie rozwiązanie, to gigantyczny koszt. Możliwe, że przekroczyłoby to już opłacalność całej inwestycji. Należy przecież pamiętać, że przy takim rozwiązaniu do remontu będzie także pater.

Dlatego proszę Was o jakieś propozycje, rady. Nie chcę się dać naciągnąć jakiemuś ściemniaczowi. Chodzi przecież o spore kwoty.