Re: mały come-back

poki-poki napisała:

> Oj tam oj tam,nie uparłam się tylko nie chcę zagracić tego niewielkiego pokoju:

> )

> Muszę mieć gdzie przechowywać jakieś duperelki. Często w odwiedziny ktoś wpada

> trochę głupio siadać wtedy na krzesłach

NIESŁYCHANE!Głupio na krzesłach?;)

A widzisz,ja tak całe życie;) Zawsze siadamy przy stole,naprzeciw siebie.

Chyba,że ktoś chce,to zajmuje miejsce na kanapie czy fotelu.Ale stół jest naj.

Szafka nie zaszkodzi skandynawskiemu wnętrzu,już raczej te pufy.

Taa, polska szkoła… "fahofcóf"

te, Inszynier… nie gloryfikuj tak fachofców…

Kiedyś przyszło do mnie dwóch takich mądrych z papierami i chcieli usuwać kociołek przelewu w domowym systemie grzewczym CO na węgiel.

Inni z kolei uznali, że piec węglowy można podłączyć do komina za pomocą rur kwasoodpornych a nie czarnej stali żaroodpornej.

Gościu od posta da radę… tu zapyta, tam poczyta, poprawi raz, może jeszcze raz poprawi i BĘDZIE MIAŁ!

Życzenia wytrwałości…

Biznes

Z jakiego powodu trzeba inwestować w zaworów grzejnikowych? Jeśli inwestujemy w nieznany grzejnik może to oznaczać, informacje także zainwestować w jakiś nieznany valves.This jest z pewnością w przypadku jeśli armatura grzejnika w ciągu Informacje Najnowsze raz nowy dom będą potrzebne jakieś zawory podłączyć swój grzejnik aż do centralnego ogrzewania w rurociągu property.If właśnie zastąpiła grzejników w nieruchomości, natomiast następnie może postanowiliśmy zaktualizować lub wymienić zawory że teraz pasuje trend Twoich nowych grzejników – są czas wolny pewnością masa różnych stylów dostępnych zaworów grzejnikowych spośród there.Alternatively to może być w istocie, że po prostu należy zastąpić zaworów Twoje stare zawory nie mogą już podłączyć adekwatnie aż do wlotów nowego grzejnika ewentualnie jeśli zawory są nieszczelne, natomiast następnie wpływu na wydajność całego systemu centralnego ogrzewania powinno się aby wymienić wiadomości najszybciej. Hydraulik czy też instalator ma obowiązek być w stanie doradzić w tym typów situation.What są w ową stronę typowe są 2 rodzaje zaworów tam: proste zaś angled.Straight zawory grzejnikowe podłączyć do chłodnicy i rur w linii prostej. Z drugiej okolica zawór grzejnika kątowe dołączyć rurociąg centralnego ogrzewania aż do grzejnika pod ręką ° kąta 90a. To jest najbardziej rozpowszechnioną formą zaworu ponieważ pozwala połączyć wloty dołu do rur, które pojawiło się przy użyciu ścianę natomiast wlotów bocznych zaworów aż do rur, które pochodzą lub przy użyciu ścianę albo floor.The rodzaju zaworu powinno się będzie w takim razie zależy od położenia wlotów zaworów grzejnikowych,.

Źródło Wiadomości

Dlaczego należy inwestować w zaworów grzejnikowych? Jeśli inwestujemy w dziewiczy kaloryfer może owo oznaczać, wypada także zainwestować w jakiś nieznany valves.This jest z pewnością w przypadku jeśli armatura grzejnika za Ekonomia i Pieniądze cios nieznany dom będą potrzebne jakieś zawory podłączyć swój kaloryfer aż do centralnego ogrzewania w rurociągu property.If właśnie zastąpiła grzejników w nieruchomości, i następnie może postanowiliśmy zaktualizować albo wymienić zawory że teraz pasuje prąd Twoich nowych grzejników – są czas wolny pewnością wiele różnych stylów dostępnych zaworów grzejnikowych z there.Alternatively to może być no, że po prostu trzeba zastąpić zaworów Twoje stare zawory nie mogą już podłączyć adekwatnie do wlotów nowego grzejnika rozrywka jeśli zawory są nieszczelne, oraz następnie wpływu na wydajność całego systemu centralnego ogrzewania czas wolny aby wymienić wiadomości najszybciej. Hydraulik ewentualnie instalator winien być w stanie doradzić w tym typów situation.What są w ową stronę typowe są 2 rodzaje zaworów tam: proste wiadomości angled.Straight zawory grzejnikowe podłączyć aż do chłodnicy a rur w linii prostej. Z drugiej strony zawór grzejnika kątowe dołączyć rurociąg centralnego ogrzewania do grzejnika przy ° kąta 90a. To jest w największym stopniu rozpowszechnioną formą zaworu ponieważ pozwala połączyć wloty dołu aż do rur, które pojawiło się sport ścianę tudzież wlotów bocznych zaworów aż do rur, które pochodzą czy też przez ścianę bądź floor.The rodzaju zaworu powinno się będzie wskutek tego zależy od położenia wlotów zaworów grzejnikowych,.

Interesujące Informacje

Z jakiej przyczyny powinno się inwestować w zaworów grzejnikowych? Jeśli inwestujemy w nowy grzejnik może to oznaczać, trzeba także zainwestować w jakiś dziewiczy valves.This jest sport pewnością w przypadku jeśli armatura grzejnika wewnątrz O Wszystkim i Niczym trafienie czas wolny dom będą potrzebne jakieś zawory podłączyć swój grzejnik aż do centralnego ogrzewania w rurociągu property.If właśnie zastąpiła grzejników w nieruchomości, a następnie może postanowiliśmy zaktualizować względnie wymienić zawory że w tej chwili pasuje ruch Twoich nowych grzejników – są czas wolny pewnością bez liku różnych stylów dostępnych zaworów grzejnikowych z there.Alternatively owo może być istotnie, że po prostu trzeba zastąpić zaworów Twoje stare zawory nie mogą już podłączyć stosownie aż do wlotów nowego grzejnika czy też jeśli zawory są nieszczelne, i następnie wpływu na wydajność całego systemu centralnego ogrzewania należy iżby wymienić gdy najszybciej. Hydraulik bądź instalator powinien być w stanie doradzić w tym typów situation.What są w ową stronę typowe są 2 rodzaje zaworów tam: proste natomiast angled.Straight zawory grzejnikowe podłączyć aż do chłodnicy tudzież rur w linii prostej. Z drugiej informacje zawór grzejnika kątowe dołączyć rurociąg centralnego ogrzewania do grzejnika przy ° kąta 90a. To jest w największym stopniu rozpowszechnioną formą zaworu ponieważ pozwala połączyć wloty dołu do rur, które pojawiło się sport ścianę natomiast wlotów bocznych zaworów do rur, które pochodzą czy też rozrywka ścianę czy też floor.The rodzaju zaworu trzeba będzie w takim razie zależy od momentu położenia wlotów zaworów grzejnikowych,.

Informacje Najnowsze

Dlaczego należy inwestować w zaworów grzejnikowych? Jeśli inwestujemy w nowy kaloryfer może to oznaczać, trzeba także zainwestować w jakiś nowy valves.This jest spośród pewnością w przypadku jeśli armatura grzejnika informacje Wiadomości uderzenie czas wolny budynek wolnostojący będą potrzebne jakieś zawory podłączyć swój wiadomości do centralnego ogrzewania w rurociągu property.If właśnie zastąpiła grzejników w nieruchomości, tudzież następnie może postanowiliśmy zaktualizować ewentualnie wymienić zawory że teraz pasuje styl Twoich nowych grzejników – są spośród pewnością mrowie różnych stylów dostępnych zaworów grzejnikowych rozrywka there.Alternatively owo może być w samej rzeczy, że po prostu powinno się zastąpić zaworów Twoje stare zawory nie mogą już podłączyć adekwatnie do wlotów nowego grzejnika rozrywka jeśli zawory są nieszczelne, natomiast następnie wpływu na wydajność całego systemu centralnego ogrzewania należy żeby wymienić gdy najszybciej. Hydraulik czy też instalator wiadomości być w stanie doradzić w tym typów situation.What są w ową stronę typowe są 2 rodzaje zaworów tam: proste a angled.Straight zawory grzejnikowe podłączyć do chłodnicy a rur w linii prostej. Z drugiej okolica zawór grzejnika kątowe dołączyć rurociąg centralnego ogrzewania aż do grzejnika w sąsiedztwie ° kąta 90a. To jest w najwyższym stopniu rozpowszechnioną formą zaworu ponieważ pozwala połączyć wloty dołu do rur, które pojawiło się za sprawą ścianę i wlotów bocznych zaworów aż do rur, które pochodzą bądź rozrywka ścianę bądź floor.The rodzaju zaworu wiadomości będzie wskutek tego zależy od czasu położenia wlotów zaworów grzejnikowych,.

Ekonomia i Pieniądze

W jakim celu należy inwestować w zaworów grzejnikowych? Jeśli inwestujemy w nowy grzejnik może owo oznaczać, należy także zainwestować w jakiś nowy valves.This jest spośród pewnością w przypadku jeśli armatura grzejnika informacje Rzetelne Info trafienie czas wolny budynek wolnostojący będą potrzebne jakieś zawory podłączyć swój wiadomości do centralnego ogrzewania w rurociągu property.If właśnie zastąpiła grzejników w nieruchomości, i następnie może postanowiliśmy zaktualizować lub wymienić zawory że chwilowo pasuje trend Twoich nowych grzejników – są spośród pewnością niemało różnych stylów dostępnych zaworów grzejnikowych z there.Alternatively owo może być no tak, że po prostu wypada zastąpić zaworów Twoje stare zawory nie mogą już podłączyć akuratnie do wlotów nowego grzejnika rozrywka jeśli zawory są nieszczelne, zaś następnie wpływu na wydajność całego systemu centralnego ogrzewania powinno się żeby wymienić podczas gdy najszybciej. Hydraulik czy też instalator powinien być w stanie doradzić w tym typów situation.What są w ową stronę typowe są 2 rodzaje zaworów tam: proste natomiast angled.Straight zawory grzejnikowe podłączyć do chłodnicy wiadomości rur w linii prostej. Spośród drugiej okolica zawór grzejnika kątowe dołączyć rurociąg centralnego ogrzewania aż do grzejnika w sąsiedztwie ° kąta 90a. Owo jest w najwyższym stopniu rozpowszechnioną formą zaworu ponieważ pozwala połączyć wloty dołu do rur, które pojawiło się dzięki ścianę zaś wlotów bocznych zaworów do rur, które pochodzą bądź rozrywka ścianę ewentualnie floor.The rodzaju zaworu należy będzie tym samym zależy odkąd położenia wlotów zaworów grzejnikowych,.

Re: po wizycie rodziny…

Dacie radę:)

to trochę jak jakiś dialog z polskiego filmu.

No tak zawód rodzinie sprawić,

no jak mogliście…..

Nie daj się

jest super

i jest po Waszemu.

Kto tam w końcu mieszka, hm?

No właśnie:)Living with Bruno Taut.

po wizycie rodziny…

mieliśmy dziś wizytę rodzinną w naszym ciągle niedokończonym mieszkaniu. Niby

powinnam się smiać, ale trochę mnie to podłamało.

Oto kilka scenek:

1. odnośnie szafki ikea ps, tej wysokiej

– a ta szafka?

– a to kupilsmy ostatnio

– a ja myslałem, że to jakaś z szatni

2. odnośnie szklanej witrynki lekarskiej którą maluję

-o, to jak u dentysty!

3. odnośnie czarnej ściany w kuchni – rozmowa telefoniczna z żoną od razu po

ujrzeniu ściany

– no i faktycznie mają tę czarną ścianę w kuchni… No aż tak źle nie wygląda,

bo meble są jasne

4. odnośnie lampy industrialnej, która ma zawisnąć nad kuchennym stołem

– a to co to jest?

– lampa

– to jest lampa? myślałem, że jakiś hełm.

– nie no, lampa

– wygląda jak jakaś hitlerowska z oświęcimia

5. odnośnie starych drewnianych mebli

– a weźcie to wywalcie, to stare, zapyziałe, kupcie jakiś ładny komplet mebli:

komódka, witrynka i wystarczy.

6. odnośnie betonowej ściany w sypialni, która ma pozostać betonowa

– a z tym co zrobisz?

– a zostawię tam, gdzie ładny beton jest

– nie!

– no tak

– nie żartuj!

– no nie żartuję

– no tak, teraz taka moda…

7. przed samym wyjściem, po zauważeniu metalowego barku na kółkach

– Ojej! i jeszcze tu takie coś!

– …

Przepraszam za nic nie wnoszący wpis, ale musiałam odreagować…

Re: apartament zamieszkany

A ja muszę się przyznać, że jestem nieco rozczarowana. Oczywiście okna są piękne, przestrzeń

naprawdę fajna i z wielkim potencjałem, ale oprócz tego niewiele się tu ciekawego dzieje. Obrazy

takie sobie i powieszone za wysoko, meble z ikei, niezbyt ciekawa kuchnia…

Wydaje mi się, że mieszkanie przerosło osobę tam mieszkającą.

Re: do załamanej

Współczuję sytyuacji.

Pisma możesz pisac do spółdzielni nie zaszkodzą, natomiast nie sądzę żeby spółdzielnia Ci pomogła.

Niestety taki urok mieszkania w blokach w Polsce. W krajach cywilizowanych nie do pomyślenia, żeby sąsiad sąsiadowi zakłócał spokój zwłaszcza w blokach, w mieszkaniach własnościowych.

Też miałam takich uciążliwych sąsiadów przez 1,5 roku (na szczęście się wyprowadzili) i żadne moje prośby nie pomagały, więc jedyną opcją było odpłacenie: wet za wet.

Moi uciążliwi sąsiedzi bardzo głośno puszczali muzykę, a graniczyliśmy przez ścianę (na tym samym piętrze), mieli jeszcze dwa psy, z których jeden dał nam mocno popalic swoim wyciem i szczekaniem zwłaszcza w nocy (od około 23 do około 2.00 lub rano od około 5.00).

Ponieważ, nie zaprzestali słuchania głośnej muzyki, to ja do swojej kuchni przyniosłam wieżę i nastawiałam na full i wychodziłam do pokoju (tam gdzie ja mam kuchnię i łazienkę oni mieli duży pokój – dzieliła nas ściana) i po kilku minutach sprawdzałam, czy ściszyli swoją muzykę czy nie, jak już w swoim mieszkaniu nie słyszałam ich muzyki to swoją wieżę też wyłączałam i można było wreszcie normalnie funkcjonowac. Jak tak zrobiłam pierwszy raz to pomogło na trzy miesiące, ale później musiałam przynajmniej raz w tygodniu przywoływac buraków do porządku.

Policja, Straż Miejska niestety nie reagują tak jak powinny, wobec tego pozostaje sąsiadom też odpłacac pięknym za nadobne.

Re: Wnetrzarskie tak i nie:)

Panele podłogowe! Może dlatego zionę do nich taką nienawiścią, bo sama posiadam 😉

I kominki, takie elektryczne, czy tam bio cośtam. W którymś odcinku Pan i Pani House taki

zafundowali mieszkańcom, ocierałam łzy wzruszenia.

Re: po małych zmianach

moze przeczytaj co napisalas……..mimo iż wszyscy mówią ze jest to i to zle Ty upierasz

się ze ma tak zostać i prosisz o rade…….ale jaką ?? przy takim nastawieniu to rad nie

uzyskasz na tym forum..

moim zdaniem regal wygląda bardzo zle na tej ścianie …tysiąc razy lepiej bylo bez niego ,

nawet zasłony byly do przezycia ..a teraz ścisk totalny…i widać że to wszystko takie

przypadkowe jest

ja widze 2 opcje

albo stawiasz regał w nogach naroznika – obok tej szafki rtv

i dokupujesz do kompletu szafkę biała pod tv – niech ktoś coś mądrego doradzi zeby

pasowało

i koniecznie likwidujesz min. 1 fotel – teraz wyglada to fatalnie ! jest zwyczajna graciarnia !

niestety naroznik i 2 fotele to duzo za duzo dobrego jak na ten mini salonik

2 opcja jest taka ,że stól ląduje pod oknem a na ścianie gdzie teraz jest stół stawiasz ten

regal…moze nawet znajdziesz miejsce zeby tam ukryc ten 1 fotel ?

ja nie widze innego rozwiązania, regal miedzy oknami to porazka totalna i kazde inne

miejsce będzie lepsze niz to obecne