Re: Salono-kuchnia

Bardzo sympaycznie, poprawnie i… pusto 🙂

Nie do konca rozumiem idee podlogi w kuchni. Dalabym deske wszedzie. Nad stolem

powiesilabym czarne metalowe lampy i krzesla rowniez dalabym czarne, bo za bialo sie zrobi

jesli dasz biale. Mozna poszalec z kolorowymi, ale do tego za malo danych w tej chwili. Nie

wiem co zamierzasz w czesci salonowej. Ale to ja. Ty zrob tak jak Ci pasuje 😀

Aaaa no i sciereczka choc fajna, to mierzi mnie okropnie wiszac na piekarniku w tej otwartej

kuchni 🙂

Re: posłuchałam i pomalowałam…

ale ty bylas w sklepie? widzialas na zywo? Viviany to tandeta straszna,

poliestrowa, swiecaca sie bazarowa. Ja dzisiaj bylam w Ikei, bo w koncu

musialam kupic zaslony i powiem ze jest kilka zaslon ktore wygladaja porzadnie.

doslownie na palcach jednej reki moge policzyc. Reszta to straszna tandeta

poliestrowa niestety…

Z ladnych IMO jest Ritva ale jest juz wycofywana, udalo mi sie jeszcze kupic na

szczescie. Z porzadnych to sa tylko Aina, Malin, Sanela i z kol. Stockholm.

Jeśli chcesz korzystać z Androida na PC będzie owo wspaniałe doświadczenie dla Ciebie, jak istnieje wiele źródeł dostępnych używać Androida na komputerze chociaż deweloperzy mogą wykorzystać przy opracowywaniu różnego rodzaju Rozrywka dla smartfonów spośród systemem Android. Powiązane Artykuły Hacking & Virus / Malware Apple iPad MB294LL / Tablet (64GB, WiFi) Całokształt co chciałbyś wiedzieć o IT Technological Social Network Są cechy techniczne używać Androida na komputerze osobistym. YouWave jest aplikacją, które można łatwo wykorzystać na komputerze do Smartphone spośród Androidem. Są to cechy aplikacji, które byłyby pomocne dla Ciebie. Android 2.3 Gingerbread odsłona jest dostępna w celu lepszej pracy do pracy spośród app aczkolwiek, może jego osoba być stosowany w dowolnej innej wersji najnowszej Na przestrzeni korzystania z tej aplikacji można uruchomić na Windows XP, Vista zaś obie wersje window7, 32 tudzież 64 bit W przypadku grasz w jakąkolwiek grę na Androida i chcesz zapisać go symulowane możliwość kart SD zapewnia obiektu rozrywka zapisywania gry One zainstalować aplikację będzie można zapisać stan oraz zastosowanie będzie pomocne dla ty rozrywka umożliwia prędki restart komputera Miłośnicy gier mogą korzystać spośród tej aplikacji łatwo gwoli wielu graczy gry i grać w gry online jest dostępna w Internecie, jak można zapisać swoje ulubione gry, które chcesz grać o więcej czasu Jest dynamiczna wiadomości obrotowy jest dostępny w twoim ulubionym app i będzie można korzystać spośród telefonu-jak natychmiastową reakcję po zainstalowaniu tej.

Źródło Wiadomości

Jeśli chcesz korzystać spośród Androida na PC będzie to wspaniałe doświadczenie gwoli Ciebie, podczas gdy istnieje mrowie źródeł dostępnych używać Androida na komputerze choć deweloperzy mogą wykorzystać przy opracowywaniu różnego rodzaju Informacje Najnowsze w celu smartfonów z systemem Android. Powiązane Artykuły Hacking & Virus / Malware Apple iPad MB294LL / Tablet (64GB, WiFi) Ogół co chciałbyś wiedzieć o IT Technological Social Network Są cechy techniczne używać Androida na komputerze osobistym. YouWave jest aplikacją, które można łatwo wykorzystać na komputerze aż do Smartphone spośród Androidem. Są owo cechy aplikacji, które byłyby pomocne sport Ciebie. Android 2.3 Gingerbread wydanie jest dostępna dla lepszej pracy aż do pracy informacje app niemniej jednak, może rozrywka być praktyczny w dowolnej innej wersji najnowszej Na przestrzeni korzystania z tej aplikacji można uruchomić na Windows XP, Vista tudzież obie wersje window7, 32 a 64 bit W przypadku grasz w jakąkolwiek grę na Androida tudzież chcesz zapisać go symulowane wybór kart SD zapewnia obiektu rozrywka zapisywania gry One zainstalować aplikację będzie można zapisać forma i aplikowanie będzie pomocne wiadomości ty rozrywka umożliwia prędki restart komputera Miłośnicy gier mogą korzystać z tej aplikacji łatwo w celu wielu graczy gry i grać w gry online jest dostępna w Internecie, gdy można zapisać swoje ulubione gry, które chcesz grać o więcej czasu Jest dynamiczna wybór obrotowy jest dostępny w twoim ulubionym app oraz będzie można korzystać z telefonu-jak natychmiastową reakcję po zainstalowaniu tej.

Ciekawe przemyślenia

Jeśli chcesz korzystać z Androida na PC będzie owo wspaniałe doświadczenie w celu Ciebie, jak istnieje bez liku źródeł dostępnych używać Androida na komputerze acz deweloperzy mogą wykorzystać pod ręką opracowywaniu różnego rodzaju Interesujące Newsy w celu smartfonów z systemem Android. Powiązane Artykuły Hacking & Virus / Malware Apple iPad MB294LL / Tablet (64GB, WiFi) informacje co chciałbyś wiedzieć o IT Technological Social Network Są cechy techniczne używać Androida na komputerze osobistym. YouWave jest aplikacją, które można łatwo wykorzystać na komputerze do Smartphone spośród Androidem. Są to cechy aplikacji, które byłyby pomocne sport Ciebie. Android 2.3 Gingerbread edycja jest dostępna gwoli lepszej pracy aż do pracy spośród app aczkolwiek, może on być praktyczny w dowolnej innej wersji najnowszej W czasie korzystania spośród tej aplikacji można uruchomić na Windows XP, Vista natomiast obie wersje window7, 32 oraz 64 bit W przypadku grasz w jakąkolwiek grę na Androida zaś chcesz zapisać go symulowane opcja kart SD zapewnia obiektu aż do zapisywania gry One zainstalować aplikację będzie można zapisać postać natomiast stosowanie będzie pomocne gwoli ty natomiast umożliwia szybki restart komputera Miłośnicy gier mogą korzystać spośród tej aplikacji łatwo w celu wielu graczy gry a grać w gry online jest dostępna w Internecie, kiedy można zapisać swoje ulubione gry, które chcesz grać o więcej czasu Jest dynamiczna opcja obrotowy jest dostępny w twoim ulubionym app a będzie można korzystać spośród telefonu-jak natychmiastową reakcję po zainstalowaniu tej.

Re: Uważaj na halogeny przy majsterkowaniu

> Przeginasz.

Czyzby?

> Opisałem zjawisko najdokładniejk jak mogłem

> a Ty mi wmawiasz, że białe to czarne i odwrotnie

Lampy halogenowe są jak najbardziej stosowane w fotografii i nie ma z nimi problemu. Odwrotnie, umozliwiaja to czego nie potrafia np świetłówki czyli płynną regulację natężenia światła Tu masz przykłady lamp „profi”:

www.cyfrowe.pl/wyposazenie-studia/hedler-lampa-halogenowa-c-12-z-wrotami.html

www.cyfrowe.pl/wyposazenie-studia/funsports-halogen-800w-z-plynna-regulacja-.html

www.cyfrowe.pl/wyposazenie-studia/hedler-lampa-halogenowa-h-25s.html

> Pytam się raz jeszcze dlaczeg

> o fotografie wykonane w oświetleniu halogenowym j.w. są niestabilne a w oświetl

> eniu jarzeniowym wychodzą pięknie.

Nie wiem, cos musiałeś zrobić żle. Ale z pewnością nie była to wina migotania halogenu.

Re: Uważaj na halogeny przy majsterkowaniu

Przeginasz. Przedstawiłem problem. Opisałem zjawisko najdokładniejk jak mogłem a Ty mi wmawiasz, że białe to czarne i odwrotnie. Pytam się raz jeszcze dlaczego fotografie wykonane w oświetleniu halogenowym j.w. są niestabilne a w oświetleniu jarzeniowym wychodzą pięknie.

Re: Kolorystyka scian

neciuniu, ale to jest parkiet z prawdziwego drewna. taki, który 50 lat będzie cieszył oko i nogę

po nim stąpającą. panele są z plastiku, zimne w dotyku, elektryzują się, inaczej odbijają

światło, hałasują. to erzac podłogi drewnianej, którą ty chcesz wyrzucić na śmietnik. pomyśl

dwa razy, pomyśl 10 razy.

jodełka wcale nie musi oznaczać klasycznej aranżacji wnętrza! jodełka to fajny wzór, który

przy nowoczesnym meblach też zagra – wklejam przykłady.

mało tego – parkieciarz może wam tę jodełkę podbarwić na dowolny odcień – może być

jaśniejsza, ciemniejsza – jak wolicie. popatrz na przykłady.

fale na suficie są już bardzo mocno przebrzmiałym pomysłem. zastanówcie się, czy nie lepiej

podwiesić już po całości, normalnie. bo tera wygląda to jak w serialu jakimś z lat 90-tych.'kobiety to kamienie, których używa się do budowy domu, mężczyźni to patyki, którymi

roznieca się ogień i opala dom’ – jonathan carroll

Re: Kolorystyka scian

neciuniu, ale to jest parkiet z prawdziwego drewna. taki, który 50 lat będzie cieszył oko i nogę

po nim stąpającą. panele są z plastiku, zimne w dotyku, elektryzują się, inaczej odbijają

światło, hałasują. to erzac podłogi drewnianej, którą ty chcesz wyrzucić na śmietnik. pomyśl

dwa razy, pomyśl 10 razy.

jodełka wcale nie musi oznaczać klasycznej aranżacji wnętrza! jodełka to fajny wzór, który

przy nowoczesnym meblach też zagra – wklejam przykłady.

mało tego – parkieciarz może wam tę jodełkę podbarwić na dowolny odcień – może być

jaśniejsza, ciemniejsza – jak wolicie. popatrz na przykłady.

fale na suficie są już bardzo mocno przebrzmiałym pomysłem. zastanówcie się, czy nie lepiej

podwiesić już po całości, normalnie. bo tera wygląda to jak w serialu jakimś z lat 90-tych.'kobiety to kamienie, których używa się do budowy domu, mężczyźni to patyki, którymi

roznieca się ogień i opala dom’ – jonathan carroll

Re: Jareckiego filozofia Kalego

Skończ pi….ć, że się tak brzydko wyrażę. Naklej sobie kapcia butaprenem, to dekiel, buahahahaha. A co do umowy, którą chcesz nazywać „filozofią Kalego”, po pierwsze nie wiemy, czy Pani umowy nie podpisała, wyraziłem przypuszczenie więc się na wymądrzałeś być może bez sensu. Nie możemy jednak również wykluczyć, że taka umowa jest i masz czelność proponować kobiecie, żeby sobie numerowała je….ne płytki, które jakiś partacz jej zmarnował, kasa na płytki, kasa na klej, kasa na fugi, kasa na „fachowca” i pewnie jeszcze trochę kasy na inne prace, robota spie…na a Pana nie ma i nie będzie bo czego ma się bać? Kasę dostał pewnie do ręki, umowy nie ma, rachunku nie ma i Pana również nie ma i pewnie nie będzie, odczeka aż się Pani znudzi i po sprawie, on doskonale wie co i jak zrobił. Teraz Pani zapłaci za wszystko jeszcze raz innemu partaczowi co będzie tani, bez umowy, bez rachunku i w ten sposób być może da Pani utrzymanie kilkunastu Panom Czesiom w okolicy zanim wpadnie na to, że taka umowa i rachunek to bat na dupę Pana Czesia którego można pozwać do sądu zamiast łudzić się że w końcu odbierze telefon. A puki co zabawa od nowa, „kasa na płytki, kasa na klej, kasa na fugi, kasa na „fachowca” i pewnie jeszcze trochę kasy na inne prace” , a Ty ćwoku proponujesz Pani butapren i jeszcze twierdzisz że „wiesz co mówisz”? Nie jesteś w stanie zbliżyć się w swoim rozumowaniu do filozofii Kalego, Kali już dawno pobiegł z pod drzewa w świat a tymczasem Ty dopiero kombinujesz jak na to drzewo się wspiąć, jak byś miał butapren to miałbyś lepszą przyczepność do kory.

ps. wszystkie inwektywy jakich użyłem były zamierzone i napisałem je w pełni świadomie za co nie zamierzam przepraszać.

ps. Pani życzę żeby fachowiec się odnalazł i naprawił w ramach gwarancji to co spieprzył choć wątpię w takie zakończenie.„Zakład Usług Budowlanych”

zubbau@gmail.com

Re: Wyliczenia amatora

Kurna, nie jestem spamerem. Pytałem, bo intryguje mnie temat opłacalności. Te 2 kW kosztuje, wg wyliczeń, ok. 400 zł / m-c (prąd + amortyzacja sprzętu). To jest prawie tona węgla na miesiąc! Ja zużywam 2 tony / sezon… do ogrzania mieszkania…

Ha, ha, ha… a ty mi wyjeżdżasz z ilością 5 x większego poboru prądu…. teraz rozumiem dlaczego wszystko robi się powoli takie drogie…

Re: po małych zmianach

moze przeczytaj co napisalas……..mimo iż wszyscy mówią ze jest to i to zle Ty upierasz

się ze ma tak zostać i prosisz o rade…….ale jaką ?? przy takim nastawieniu to rad nie

uzyskasz na tym forum..

moim zdaniem regal wygląda bardzo zle na tej ścianie …tysiąc razy lepiej bylo bez niego ,

nawet zasłony byly do przezycia ..a teraz ścisk totalny…i widać że to wszystko takie

przypadkowe jest

ja widze 2 opcje

albo stawiasz regał w nogach naroznika – obok tej szafki rtv

i dokupujesz do kompletu szafkę biała pod tv – niech ktoś coś mądrego doradzi zeby

pasowało

i koniecznie likwidujesz min. 1 fotel – teraz wyglada to fatalnie ! jest zwyczajna graciarnia !

niestety naroznik i 2 fotele to duzo za duzo dobrego jak na ten mini salonik

2 opcja jest taka ,że stól ląduje pod oknem a na ścianie gdzie teraz jest stół stawiasz ten

regal…moze nawet znajdziesz miejsce zeby tam ukryc ten 1 fotel ?

ja nie widze innego rozwiązania, regal miedzy oknami to porazka totalna i kazde inne

miejsce będzie lepsze niz to obecne

Re: Marzenie o białej podłodze

Gabersie, Ty mnie starą, sosnową podłogą nie denerwuj. Toć gdybym taką miała, to bym czciła.

A u mnie, zresztą wiadomo.

> Ale Brytfanno, ja nie wiem, czemu

> ale w tym Twoim mieszkaniu, z kolorami obić mebli, kuchnią itd

> to ten ciemny kolor paneli wypada całkiem nieźle.

> Jest mniej skandynawsko, a bardziej, hm, mid-century w USA?

> Może mętnie tłumaczę:)

mua :* No, takie spojrzenie mi się podoba.

Tylko to mid-century w USA jest dla mnie trochę za cieżkie takie, no i wydaje mi się (nie znam

się), że pasuje do dużych połaci, betonowych, drewnianych, szklanych płaszczyzn, etc – trochę

tak jak na tej inspiracji (swoją drogą ach). No i gdybym miała mieszkanie 4 m wysokości to jak

najbardziej pewnie, a tak, skandynawia i ikeja mi pozostaje raczej 😀